Informacja: materiały do pobrania (cenniki, instrukcje, itp.) zostały przeniesione wraz z Twoim kontem do nowej usługi: instalator.ochronadomu.pl.

Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa AHD I IP

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie telewizji dozorowej.

Standard AHD to jedna z najpopular niejszych, dostępnych na rynku technologii, to system, który działa na tej samej strukturze, co analogowy monitoring CCTV.  W porównaniu do starszych rozwiązań , AHD pozwala na stosowanie dużo większych odległości między rejestartorem a kamerami. Jakość obrazu jest nieporównywalnie lepsza.

Oprócz AHD dostępne są rozwiązania IP, droższe, ale z większymi możliwościami. IP to rozwiązania które  są coraz częściej stosowane na rynku. Wymagają zupełnie innej struktury. Ich cena z czasem zbliża się do rozwiązań analogowych.

CCTV

Kamery AHD

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli kamer systemu AHD. Dostepne sa kamery kopułkowe I tubowe, w kolorze białym I grafitowym, ze stałą I zmienną ogniskową. Jeśli chodzi o rozdzielczość obrazu to oferujemy kamery w zakresie 1,3 do 5 Mpix.

Rejestratory AHD

Zapis z kamer dokonywany jest na dyskach w rejestratorach. W zależności od ilości kamer, zastosować można rejestratory 4,8,16 lub nawet 32-kanałowe. Dostępne sa także rejestartory hybrydowe, z możliwością łączenia rozwiązań AHD I IP.

Kamery IP

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli kamer systemu IP. Dostepne sa kamery  tubowe I kopułkowe , w kolorze białym I grafitowym, ze stałą I zmienną ogniskową. Jeśli chodzi o rozdzielczość obrazu to oferujemy kamery w zakresie 1,3 do 8 Mpix.

Rejestratory IP

Zapis z kamer dokonywany jest na dyskach w rejestratorach lub na serwerach. Podobnie jak w przypadku rozwiązań analogowych zapis jest możliwy na rejestratorach 4,8,16,32-dwu kanałowych.

Akcesoria

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie elementy które porzebn są do wykonania kompletnego systemu, tzn przewody, zasilacze, złączki, dyski, itp.