Informacja: materiały do pobrania (cenniki, instrukcje, itp.) zostały przeniesione wraz z Twoim kontem do nowej usługi: instalator.ochronadomu.pl.

System alarmowy JABLOTRON 100

Dystrybucja

Jesteśmy importerem i dystrybutorem systemów alarmowych firmy JABLOTRON.
Z czeskim producentem współpracujemy o1997 roku.

Alarmy / autoalarmy

 Katalog urządzeń systemu bezpieczeństwa Jablotron 100+  Mapa produktów Jablotron 100+

Jablotron 100 + to system bezpieczeństwa czeskiego producenta – firmy JABLOTRON Alarms.

Od samego początku podstawą przesłanką przy projektowaniu systemu była prostota i wygoda użytkowania systemu alarmowego z wykorzystaniem funkcji sterowania automatyką budynkową.

Producent opatentował tu sposób sterowania systemem wykorzystując prostą i przejrzystą dla wszystkich zasadę świateł drogowych. Czerwone – stój, zielone – idź.

Wprowadzenie modułów dopinanych do klawiatury z przyciskami, które optycznie sygnalizują status systemu okazało się ogromną zaletą dla użytkownika, który już podchodząc do klawiatury systemu może zobaczyć czy dana strefa w budynku jest uzbrojona, rozbrojona, czy może drzwi garażowe lub brama wjazdowa są otwarte.

Aplikacja dla użytkownika MyJABLOTRON

Podobnie prosta i intuicyjna obsługa zdalna z bezpłatnej aplikacji MyJABLOTRON ułatwia użytkownikowi zarzadzanie swoim systemem bezpieczeństwa, jak również zdalne sterowanie urządzeniami automatyki domowej, jak otwieranie i zamykanie bramy garażowej, zautomatyzowane załączanie i wyłączanie oświetlenia, ogrzewania i klimatyzacji, czy podlewanie ogrodu.

Zalety instalacji

Z punktu widzenia firmy instalacyjnej, system JABLOTRON 100 wyróżnia łatwość instalacji zarówno systemu przewodowego jak i bezprzewodowego, prosta i mało inwazyjna rozbudowa systemu o kolejne urządzenia peryferyjne, jak czujki, sygnalizatory czy klawiatury, czy tez rozbudowa o elementy służące do sterowania urządzeniami znajdującymi się w budynku.

Dzięki zastosowaniu magistrali cyfrowej, samo przygotowanie poprowadzenie instalacji jest dużo prostsze, nie wymaga tak dużych nakładów pracy i kilometrów przewodu. Wystarczy poprowadzenie jednego przewodu od urządzenia do urządzenia, a system sam rozpozna rodzaje podłączonych do magistrali elementy.

Aplikacja dla Instalatorów MyCOMPANY

Podobnie, jak w przypadku użytkowników, Instalatorzy otrzymują darmowe narzędzie MyCOMPANY. Jest to aplikacja, która umożliwi zarządzanie instalacjami, pokaże ewentualne problemy występujące w danym obiekcie, jak konieczność wykonania serwisu,  brak zasilania, słabą baterię w urządzeniach bezprzewodowych. Pozwoli również na szybkie i profesjonalne przygotowanie oferty pod klienta, dokumentów przedsprzedażowych, jak umowa instalacji,  protokół zdawczo-odbiorczy, umowa serwisowa. Będzie stanowić również bazę wiedzy, w której instalator może mieć dostęp w każdym momencie do najnowszego oprogramowania F-Link, służącego do konfiguracji systemu, instrukcji czy informacji o nowościach. Aplikacja MyCOMPANY może również stać się narzędziem komunikacji Instalatora z jego klientami, jak również sposobem na przedstawienie oferty rozbudowy już istniejącego systemu.