Informacja: materiały do pobrania (cenniki, instrukcje, itp.) zostały przeniesione wraz z Twoim kontem do nowej usługi: instalator.ochronadomu.pl.
Karty i breloki Jablotron 100 / 100 Plus

Karty i breloki JABLOTRON 100

Karty i breloki to nieodłączna część każdego systemu alarmowego. Dzięki nim poprzez zbliżenie do czytnika RFiD mamy możliwość np. rozbrojenia systemu alarmowego, czy też sterowania roletami, światłem, bramą itd. Każda karta/brelok zostaje przypisana do danego użytkownika, pozwalając mu na wykonywanie poszczególnych czynności w zależności od uprawnień jakie mu przysługują. W przypadku zguby któregoś z nich, należy to zgłosić administratorowi w celu usunięcia danego breloka/karty z systemu. Po jej usunięciu, funkcje które wcześniej sprawowała zostaną dezaktywowane.

Karty lub breloki to świetne rozwiązanie przy dużych systemach kontroli dostępu, biurach, fabrykach, gdzie przypisywanie kodów dla każdego z pracowników mogło by być żmudne i czasochłonne. Rozwiązanie to sprawdza się również w domach jednorodzinnych dla dzieci i osób starszych, które z łatwością mogą zapomnieć kod dostępu do rozbrojenia systemu.

Ponieważ producent systemów JABLOTRON przykłada szczególną uwagę do aspektów wizualnych wszystkich urządzeń, breloki RFiD dostępne są w kilku kombinacjach, a mianowicie: owalne i kwadratowe, zrobione z plastiku bądź chromowane, dostępne również w skórzanym etui (czerwone lub czarne). Wszystkie breloki oraz karty dostępu są kodowane przez protokół JABLOTRON.